| bogdan_2474 a întrebat:

Sunt bogdan si am 13 ani, am mai avut prietene dar nu m-am sarutat, pentru ca nu stiu sa sarut imi puteti da sfaturi?

9 răspunsuri:
| EuOO a răspuns:

Asta va trebui să înveţi singur. Deşi totul vine de la sine, nu-ţi trebuie nimic de exersat!

Răspuns utilizator avertizat
| yasser25 a răspuns:

Incearca cu o catea!

| andrutza18 a răspuns:

Cand o sa cresti mai mare te invat eu...laughing

| LexuKrys a răspuns:

Salut! Sa nu incepi si tu ca alti cu sarutatul mainilor ca o sa moara toti de ras! Iti zic ca nu e acelasi lucri!
Sarutul normal e ca un pupic pe obraz doar ca e pe gurita big grin
Cel frantuzesc o sa vina de la sine crede-ma. Adica o sa fie ceva de genu cu un pupic pe gura mai lung si voi doi va atingeti doar varful limbilor big grin! Nu exista vreo definitie a sarutului! big grin Bafta

| bogdan_2474 explică:

Da dar, cum sa va zic ai greu ca nu stiu, cand o sa ma apropi, de ia o sa crap de rusine, alte sfaturi plis.

| mremy_6008 a răspuns:

Dawinking.daca ai o prietena mai mare ca tine ia-o mai cu tupeu adica sarut-o fara nici-o jena pune-i mana pe fund... daca nu faci asta o sa te lase...

| irina_2785 a răspuns:

Dragutule asta trebuie sa inveti singur nu avem cum sa te ajutam noi :* bafta

| WonderBoy_2960 a răspuns:

Incearca cu biscuiti Ulpiorolling on the floor cauta reclama