| seth26 a întrebat:

Sunt casatorit de ceva ani Am o sotie frumoasa care nu a mai avut alt partener de sex in afara de mine. Ideea e am inceput sa am fantezii cu ea cum ar fi sa o vad cu alt barbat. Imi place sa discut cu alti barbati despre asta, despre ea. Credeti ca poate dauna casniciei daca incep sa ii spun dedpre fanteziile mele?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate rupe casnicia, insemanand ca nu-ti iubesti deloc sotia, odata ce vrei sa o vezi cu alti barbati facand sex.
Nici un om care-si iubeste cu adevarat sotia/sotul nu va accepta vreodata sa o imparta cu altii/altele.

| Robert2526 a răspuns:

E o fantezie destul de des intalnita printre barbati. Daca ea nu e destul de deschisa, pastreaza asta la stadiu de fantezie. Daca e deschisa, da-i inainte si pune in aplicare, o viata avem si merita traita cu tot ceea ce ne dorim!

Tu o cunosti cel mai bine

| seth26 explică (pentru Robert2526):

Doamne ajuta!