| anonimulanonimus a întrebat:

Sunt clasa 6 si am 13 ani. Imi place de o fata si ma intalnesc o singura dat pe saptamana cu ea la o grupa. eu sunt un baiat timid si mai mereu am nu am bagat-o in seama pana acum. am numarul ei pe whatsapp. vreau sa o fac sa ma placa si nu stiu cum mai ales ca ar fi prea ciudat sa incep sa vorbesc cu ea mai ales ca nu am bagat-o in seama timp de 6 ani.

1 răspuns:
| Someoneeene a răspuns:

In general trebuie sa faci tu primul pas ca sa vorbiti, apoi sa ii arati cum esti tu ca persoana. daca te place asa, e foarte bine, daca nu inseamna ca nu a fost sa fie