| 3jumate a întrebat:

Sunt clasa a 11 a si am luat 3 jumate la mate! Ce sa fac TPU, sunt disperat crying((( E singura mea nota crying((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plangi,ca lacrimile te ajuta sa mergi mai departe! Si retine:ca sa fii boss, trebuie sa iei 1, nu,ca fraierii, 3 jumate'!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai ai timpul necesar sa raspunzi inca o data pentru o nota de minim 6 jumate. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata, invata si... Iar invata.
Apoi il rogi frumos pe profesorul tau de matematica sa iti ofere sansa de a-ti corecta nota dand alt test/teste pentru indreptarea situatiei, mediei si evitarea corigentei.

| Drimmero a răspuns:

E doar o nota, eu la mate numai d-astea aveam in anii de scoala, treceam mai departe, stiam ca la final de an trec clasa! Nu e o rusine sa nu-ti placa matematica, capul sus!