| DoodleEver2 a întrebat:

Sunt clasa a 7-a si am un baiat in clasa de care sunt inebunita si de fiacare data cand il vad mi se inmoaie picioarele... Nu stiu ce sa fac deoarece nu sunt genul de fata care sa se duca sa-i dea un pupic cau sa-i zica ca il place. Chestia naspa e ca cu 5, 6 luni inainte eu mi-am pus la status,, I. L. P" care inseamnna,, I love Pitykot " porecla lui cumva a aflat si a inceput sa zica la toti si toti colegii au inceput sa rada de mine, iar acum imi este foarte frica sa-i mai zic ceva pe langa faptul ca el e cu o fata deja si alteia ia adus un trandafir. Chestia tare e ca de fiecare data cand stau undeva vine si se aseaza langa mine sau cand trece e langa mine imi face cu ochiul dar mi-e frica ca daca el vrea oar sa ma induca in eroare si apoi sa rada de mine? Ce ma fac? Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca el a spus la toata clasa ca iti place de el. inseamna ca e un pic mai laudaros si rautacios. parerea mea este ca vrea sa te induca in eroare. Vrea sa te puna la incercare. Sunt sanse minime sa te placa. Adica nimeni nu poate stii ce e in capu` lui. Totusi din ce zici tu aici e un pic mai fustangiuhee hee...si nu cred ca te-ar merita. Mult succes :*. sa ne spui ce ai rezolvat:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ioana16 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar mie mi se pare ciudat ca la clasa a 7a sa iti faci un iubit. stiu ca am trecut si eu prin acei ani dar nu ma impac eu cu ideea. daca el te place cu adevarat iti va zice. nu trebuie sa te duci u si sa-i zici asta. ai o gramada de ani inainte. multi baieti se folosesc de fetele care vor sa fie cu ei si se amuza pe seama lor. asta le face niste tinte sigure. nu vreau sa te influentez, dar, daca ai fi o fata la cere se ajunge greu in final te vei alege cu ce e mai bun. un baiat care insista foarte mult sa fie cu tine si care nu se da batut inseamna ca te place cu adevarat. cu un astfel de baiat merita sa fi. poate acest prieten al tau iti face cu ochiul doar din amuzament, mai ales daca are si prietene inseamna ca e un mare fustangiu. nu merita sa ai astfel de prieteni(iubiti). eu am incercat sa-ti deschid ochii. acum faci km consideri u mai bine. te pup:*

| knowy a răspuns:

@ioana16 eu sunt pe a 6`sea si vara asta am avut 3 iubite straight face lasa fata sa`si faca cati iubiti vrea ealaughing. P. S. eu am iubita de la gradinita [ relatie]. serios

| curiozitatea a răspuns:

Heeeyhappy esti o adolescenta indragostita e normal:X draga mea.asigura-te ca ai sanse dupa care petreceti timp cu el.adika gaseste un subiect care sa ii placa.de exp un joc pe calculator. si mai vorbeste cu el o sa te placa.totul se rezuma pe timphappy succes. funditahappy?