| mari_4634 a întrebat:

Sunt considerata curva doar pentru simplu fapt ca am multi prieteni baieti, eu ma inteleg mai bine cu baieti decat cu fetele. tot timpu cand trec pe langa una dintre ele uiteo si pe asta s-a culcat cu toti. voi credeti ca daca esti prietena cu baieti esti curva?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intotdeauna am avut mai multi prieteni baieti si foarte putine prietene fete. Insa niciodata nimeni nu m-a considerat curva. Fiindca am avut intotdeauna grija cum vorbesc, cum ma port, cum ma imbrac.

greece12
| greece12 a răspuns:

Mari,nu are sens sa te necajesti.Esti la varsta la care fetele sunt interesate grozav de mult de baieti si nu au nici cea mai mica idee cam cum sa se apropie de ei.Tu,ai gasit drumul cel mai scurt si cel mai drept,ai devenit amica lor. Celelalte fete,care nu au acest avantaj, sunt grozav de geloase din cauza asta, ele nu au idee cam cum reusesti tu sa fii prietena cu baietii si singurul lucru care la trece prin minte este ca ai ceva cu ei.Nu-si imgineaza ca poate exista camaraderie si prietenie adevarata intre persoane de sexe opuse.Presupunand ca si comportamentul tau cu baietii nu este unul indecent si desnatat, atunci, sigur au ciuda pe tine.Si,singurele lucruri pe care le poti face este sau sa le tratezi cu cea mai crunta indiferenta, sau sa le intrebi frumos "ai idee ce spui despre mine? Ai fost acolo si ai vazut? Calomnia se pedepseste prin lege"si termini in doua vorbe.Bine?

| Narcis2007 a răspuns:

Cei de acelasi sex nu suporta cand unul dintre ei are contact cu un individ de sex opus(si la baietii si la fetele intervine invidia)...o curva e una ce se culca cu toti barbatii cei ies in cale pentru bani sau pentru placere deci nu esti, ele sunt doar invidioase

| cooldenisua19 a răspuns:

Sincera sa fiu eu nu cred asta pentru ca si eu am multi prieteni baieti! nu trebuie sa ii bagi in seama pe toti prosti care nu au ce face si vor sa te faca de rusine...

| BuBu2403 a răspuns:

Nu, dar depinde si cum te comporti cu baietii

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Lasa draga si mie imi spun asa.Si nu e adevarat ca esti curva daca vorbesti cu baieti.

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Eh.stai linistitha dragahappyDaca intr-adevar faci prostii cu baietii, poate! Dar stai linistita.nu le baga in seama. Poate le roade si pe ele invidia! Nu-tsi fa grijihappySper ca te-am ajutath!big grin

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Doamne fereste nu! Problabil cei care te fac c***a au auzit un zvon despre tine sau ceva de genul

| jojo_5790 a răspuns:

Cand eram mai mica si mie imi ziceau unele persoane asa.pentru ca eram putin mai baietoasa.stiu cum e.ma simteam foarte prost.
nu te lasa influentata de ce zic altii,continua sa ai prietenii tai, nu te schimba pentru niste vorbe, tu sti mai bine ce faci cu viata ta.
sfatu meu e sa le tratezi cu indiferenta sa le arati ca tu esti mai buna decat ele:*