| Ceeezar a întrebat:

Sunt cu 1 fata de 1 luna si 3 saptamani. In ultimile 3 saptamani a inceput sa se oftice tare ca ies cu prieteni, vroia sa o sun in fiecare seara sa vorbesc cu ea prin sms, nu mai raspundeam la sms ca nu puteam... mi-a spus de mai multe ori ca vrea sa ne despartim ca nu mai vrea sa fie nimic intre noi dupa 1 zi ce ne certam revenea cu un sms ca vrea sa ne impacam, dupa iar ne certam si iar spunea ca nu vroia sa fie cu mine... acum 2 zile am dat de o fata pe la liceu. si nu stiu ce sa fac acum. Fosta prietena vrea sa ne impacam si nu stiu pe cine sa aleg acum. :-|

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Esti Idiot -prietena care te suna chiar daca exagereaza sa stii ca tine la tine. Faptu ca vrea sa te aiba aperoape o face sa para disperata. Spune-i ca sa o lase mai moale ca si cu 100 de sms si cu 1 tu tot o sa ti la ea.Alege pe fosta -incearca sa ti si ti o relatie cat mai mult timp posibil amice -ca nu e tot timpu roz -asa sunt femeile -geloase, posesive, suspicioase-dar daca fac asta inseamna ca ne iubesc -tine mine!

| Alexx321321 a răspuns:

Fosta ta prietena nu merita inpacarea! Da ce esti catelusu ei sa faci ce zice ea tot timpu fi un pic barbat si mai lasa toate ofticatele de oparte! iar daca iti place fata aia din liceu scoate la un suc ca doar nu o stai legat de fosta ta prietena pe veci! Bft