| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu el de vreo luna.
totul mergea bine.dar.acum.oh go on.
El este rietenul cel mai bun al fostului.[iar fostul` incearca sa ne desparta. ii spune sa ma lase.ca nu sunt de el.ca sunt proasta.etc.-asta stiu de la el si de la un amic de al lor-si + ca stiu ce-i ooate capul fostului.].
Actualul ma iubeste.si i`a spus asta si ex`ului ca nu vrea sa strice prietenia cu el.si sa ne lase.ca ne iubim f mult.ca sunt o pers speciala.ca nu se va lua dupa gura lui, si alte chestii de genul love struck
Voi ce credeti? daca pana la urma se ia dupa gura fostului?
ps.Fostu spune ca`s proasta ca n-am vrut sa ma culc cu el.cand ne-am despartit mi-a spus :"te f cu mine.stai cu mine. da ce. ce stau pe uscat?". jur ca m-a durut extrem. dar acum l-am uitat.si,imi este insuportabil.happy
ajutatii-ma va rogsad

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu prietenul tau despre asta si clarifica. daca el va asculta de gura fostului tau prieten sau de gura oricarui altcareva inseamna ca e un prost cu P si ca nu te merita!happy

| GuessWho_8607 a răspuns:

Parerea mea e ca fostul e doar un cioban care acum e gelos. Daca eu m-as afla in pielea actualului, nu i-as permite nici macar sa-si dea cu parerea. Daca sunt prieten cu el, din respect pentru mine, sa se abtina. Bafta!