| X1234 a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de aproape 2 ani. Cand facem sex, la al doilea numar nu mai poate ejacula. La care dintre noi este problema?
S-a cam saturat de mine sau are o problema?

Răspuns Câştigător
| AlexPatriciu a răspuns:

Problema nu este la nimeni ...cred
Ideea este ca între numere trebuie sa treacă minim 3-40 min ca sa nu zic o ora. timp in care beți un suc mâncați ceva dulce mai vorbiți mai pe la tv apoi va apucați iar de treaba

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Problema mentionata se afla ''in ograda lui'' cum s-ar spune. laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2 numere unul după altul intră la performanță.
Așa că nu are nimic cu iubirea lui pentru tine.
Dacă tu ajungi la al doilea număr la plăcerea finală, nu mai ai nevoie și de suc de la el.

| X1234 explică (pentru sadrian46):

Facem pauza intre ele

| sadrian46 a răspuns (pentru X1234):

Pauza trebuie să fie de minim o zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu e actor porno și nu folosește tot felul de substanțe pentru penis, erecției e cam greu pentru un băiat chiar dacă te iubește mult și e excitat.

| oidee a răspuns:

"La al doilea numar"! Nu cumva vreti prea mult sex si organismul lui nu mai ace fata?

| X1234 explică (pentru oidee):

Poate incerca o ora si degeaba. Atunci chiar ca nu mai face fata