| roșcaioanamaria73iy3 a întrebat:

Sunt cu iubitul meu împreună cam de 1 an jumătate, el cu experiență ca majoritatea băieților și eu complet neștiutoare, virgină și nu am mult timp de când mi-am început viața sexuală, nu-s nici chiar micuta (19). Am o întrebare ca eu mereu am curiozități și întreb și el îmi mai răspunde la unele da la unele nu, el spune ca nu prea știe cum sa mi le explice frumos și se simte aiurea oleacă. Văd și la cum se uita la mine dar nu stiu vreau și eu un mic raspuns sa mi se explice. Eram deasupra și nu stiu, intrase mai adânc și nu stiu eram dintr-o dată udă și mna cu frecarea se auzea puțin pleosc și după începusem toată să tremur (aici știu ca e orgasm) dar nu stiu, era înăuntru și după era prea ud, nu stiu sincer sa explic. Eu cand l-am întrebat după nu mi-a zis nimic, doar m-a luat în brațe și atât.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fercita daca pe viitor ai alwge sa respecți planul Creatorului si sa nu mai faci sex fara casatorie.

| sweetys a răspuns:

Si care este intrebarea?

| Violleta2022 a răspuns:

Si ce vrei sa intreni, ca nu spui nimic concret, folosind prea multe semne de intrebare nu se intelege nimic.

| mihai69 a răspuns:

Da, e foarte normal să te uzi, la fel cum e normal să se audă "fleoșc!".
Și evident, toată "udătura" ta e normal să îl ude și pe el, dacă tu erai deasupra lui.

| Hypefox a răspuns:

S-ar putea sa nu se știe laughing

| Cosmin3412 a răspuns:

? Tu ai vrut sa te lauzi ca ai avut orgasm sau ai vrut sa întrebi ceva?

| Hypefox a răspuns (pentru Cosmin3412):

Ești de belea laughing
Am și murit