| Unanonimtrist a întrebat:

Sunt cu o fata de ceva timp, si azi i-am zis "Te iubesc" eu asteptam sa-mi zica "Si eu" dar ea a zis "Dovedeste-mi?"
Ajutati-ma cum sa-i dovedesc ca o iubesc!

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Argumenteza-i ce anume iti place la ea, de exemplu : Te iubesc, deoarece alaturi de tine ma simt foarte fericit. Ai putea sa-i spui ceva legat de caracterul ei, sa-i faci niste complimente.

Gandeste ce-ti place in ea cel mai mult si spune-i.winking Succese!

8 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Poti lua un certificat de la guvern. E cea mai tare dovada laughing.

Daca ai iubi-o cu adevarat si-ar fi dat seama sau face misto de tine si tu nu ai inteles.

| Sociopat a răspuns:

Depinde ce voia sa spuna prin "dovedeste-mi". Poate e o tarfa materialista nenorocita care are nevoie de dovezi fizice. Sau poate voia s-o iei in brate s-o saruti cu multa pasiune.

| Mussette a răspuns:

Nu e mereu ca in filme, ca celalalt sa iti spuna "Si eu!". Bine ca nu ti-a zis "si ce daca?!". Arata-i ca o placi. Doar nu te apuci acum zilnic a faci demonstratie de iubire. Asta se oberva in timp.

| LoveSleep a răspuns:

Din moment ce chestia cu denumitul unei stele după ea e luată, tot ce îți rămâne de făcut e să-i donezi ceva organe.
Nu e altă cale, îmi pare rău.

| SARKAN a răspuns:

Frate nu te zbate daca nu te crede asta este ea pierde.tu ai spus exact ceea ce simti...dar copilele astea vor mereu drama telenovele ea exagereaza de poti tu la 14 ani sa faci sa ii dovedesti.nu te agita degeaba k nu merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, e genul ăla de tipă. "Dovedeşte-mi, spune-i lumii întregi" şi atunci tu te apropii de ea şi îi spui la ureche "te iubesc, tu eşti lumea mea".
Adică e stricată sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A evitat foarte inteligent sa-ti spuna ca si ea te iubeste. Pentru ca probabil nu te iubeste... Tu trebuia sa-i raspunzi sa-ti dovedeasca ea prima. Dar pentru asta ar fi trebuit sa fii destept. Iar tu nu esti, tu vrei sa-i dovedesti ca o iubesti...

| Emilian65 a răspuns:

Da-i un sarut si ea iti va raspunde ca te iubeste reciproc.