| 4ndrey a întrebat:

Sunt cu o fata Dia de o gramada de timp creca mai mult de un an si nu stiu cum sa o convig sa facem sex adica nu sunt genul care vreau doar sex de la o relatie dar ea nu e minora si nici eu nu e nicio problema ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un an nu e o gramada de timp, ci un tim mediu. Adica de-abia de-acum puteti incepe sa va ganditi la sex. Nu e nici o graba, daca relatia este una adevarata, veti ajunge la sex destul de repede. Important este a nu o presezi si sa nu faci din asta un ideal in sine.

10 răspunsuri:
| Amy90 a răspuns:

Buna Andrei,

Problema ta e la ordinea zilei si dorinta ta arzatoare de a o avea in pat si de a simti acel sentiment minunat cand faci sex sau dragoste e o normalitate. Consider ca nu trebuie sa o presezi, discuta cu ea despre sb asta si intreab-o mai subtil cand si-ar dori sa o faca si cum sa fie, spune-i ca nu are motive de teama si ca nu vei forta niciodata lucrurile pana ea nu si-ar dori ca vei astepta tot timpul din lume pana cand ea va considera. Fa in asa fel incat sa te doreasca, joaca-te putin cu psihicul ei si de ce nu si cu simturile ei, sarut-o infocat, prinde-i punctele erogene si fa atmosfera in asa fel incat sa se lase dusa de val. De preferat sa faci asta intr-un spatiu inchis si sa nu fie nimeni acasa, sa ai in permanenta prezervative la tine ca nu se stie niciodata. Sper sa iti fi fost de ajutor! Numai bine ~! Succeswinking!

| WhiteRose a răspuns:

Ai puteai sa-i spui cat de frumos ar fi asa, preludiul, ca ai avea grija de ea si da evident, inainte sa o intrebi pe ea ce parere are si apoi, ii spui parerea tahappy E bine daca ai asteptat pana acum dar acum nu trebuie sa vrei urgent, mai ai rabdare si, e prietena ta si dupa un an ar trebui sa o cunosti destul de bine sa stii cum sa o convingihappy

| dhraqull a răspuns:

DixDix a răspuns:
Nesimtitule pui intrebari pe net nu esti in stare sa ma intrebi pe mine? Sau cum ca nu pricep?! Na lasa ca vorbim noi maine straight face

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor epic

| Byby_6293 a răspuns:

Nu e foarte mult timp, e chiar suficient. Poti vorbi cu ea, asa doar voi 2, doar in 4 ochi si sa-i spui tot ce crezi si c vrei de la urmatoarea etapa... dar cu calm si fara ca ea sa s supere sau sa s simt prost ca din cauza ei nu s intampla. Poate ca nu e sigura in luarea acestei decizii care e totodata si foarte importanta. succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur spune-i sa. ti faca un buzukii mai intai dupa aceea pune. o capra si totul vine de la sine.succes

| Monnicaa a răspuns:

Ooo. ce tristut rolling on the floor eu zic sa o **** mai repede pana nu te lasa rolling on the floor ia-o direct

| Monnicaa a răspuns:

Spune-i ca vrei si ca nu mai poti rezistaaaaaaaaaarolling on the floor HARD! tot asa deyuuuuuuu >big grin

| DixDix a răspuns:

Sunt de acord, doar SPUNE-I! fara teama! ori va intelege, ori se va desparti de tine... Probabil va vrea sa iti faca un buzuki, dar mai bine o intrebi indirect.succes

| DixDix a răspuns:

Nesimtitule pui intrebari pe net nu esti in stare sa ma intrebi pe mine? Sau cum ca nu pricep?! Na lasa ca vorbim noi maine straight face

| DixDix a răspuns:

Epic epic sa vezi tu ce epic este