| PoGoOo a întrebat:

Sunt cu o fata împreuna si nu stiu cum sa ii propun sa facem sex
Si ce as putea folosi din gama durex?
Dau funda

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu e atat de important ce fel de prezervativ e, conteaza sa fie!

| corbulalbrosu a răspuns:

Crezi ca ea este pregatita? Ti-ai pus aceasta intrebare? Doar dupa ce iti va raspunde la aceasta intrebare sa vii cu cea de-a doua.Am sa-ti raspund atunci cu maxima responsabilitate.

| neutrino a răspuns:

La inceput propune-i direct si fa-i un oral, si in felul acesta scapi si de povara prezervativului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iubeste fa ceva romantic si vei vedea pe moment daca e pregatita, daca nu e pregatita cere-ti scuze nu se va supara, daca nu o iubesti nu stiu incearca sa ii propui printr-o gluma daca vezi ca ar accepta, da-i ochi peste cap...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratica, incearca "feeling intimate" sau "ultra thin". asta din urma iti da impresia ca o faci farawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de mult ai excita o fata si aceasta nu este pregatita, se va opri singura intr-un punct...sa zic critic!
Daca aceasta este ferm convinsa ca vrea sa o faca, cu siguranta iti va da de inteles.
Ia-o usor, vorbest-i frumos, un preludiu lung si daca va accepta, este pregatita, daca nu....asteapt-o!
Cati ani are?
Nu prea are importanta ce prezervative folositi, atat timp cat sunt folosite corect!
Dar iti propun Durex Ultra Safe sau Love Plus Clasic.