| EmHinoki a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 10 luni. La inceput aveam mai multe probleme.o sa va relatez pe scurt. Suntem din aceeasi clasa si noi ne cam tachinam din clasa a9a. Eu insa eram intr-o relatie de 2 ani pe care am terminat-o. Desi ii vorbeam des fostului meu prieten de despartire si nu ne mai intelegeam deloc pentru el a fost un soc. Dupa nici o saptamana m-am intalnit cu colegul meu de clasa C. De atunci am ramas impreuna,dar A (fostul meu pr) ma tot cauta, ba chiar a venit si la mine acasa. El nu e din oras, sta intr-un sat cam la 50-60 km si doar in timpul scolii e in oras,vineri plecand acasa. Acolo el a avut treaba cu foarte multe fete,cu multe dintre ele a stat o noapte sau cateva ore. Am mers de multe ori acolo,i-am cunoscut pe ai lui (sunt prima fata pe care o duce acasa), i-am cunoscut prietenii si toate "aventurile". La inceput ne-a fost greu sa ne acceptam pentru ca facem parte din lumi putin diferite. Acum insa vine vara, iar noi vom fi nevoiti sa pastram o relatie la distanta. Cum ar trebui sa facem asta pentru ca avem foarte mari probleme cu increderea. Fosta lui prietena (una cu care a avut o relatie reala timp de 2 luni) e din Bucuresti. E mai mica cu vreo 3 ani, dar vine destul de des acolo avand rude in satul respectiv. El la randul lui nu prea are incredere pentru ca fostul meu prieten nu inceteaza sa ma caute si este din oras. Cum sa intram in vara in situatia in care suntem?

1 răspuns:
| tabitaaa a răspuns:

Pai, ar trebui sa pleci si tu intr-o vacanta la bunici sau rude, departe de el! big grin
Funda? big grin