| White_Black_1995 a întrebat:

..sunt cu prietenul meu de 3 luni si. au fost niste zvonuri ca el m-ar insela si am crezut si eu l-am inselat i-am spus ne-am certat dar dupa o saptamana el a venit la mine si ne-am impacat. dar el mereu vorbeste de o fata si mereu este cu ea afara... intr-o zi ne-am intalnit pe strada era cu ea si el nu m-a pupat nimic parca eram simple cunostinte... pe seara el imi explica ca nu este nimic intre ei. dar am vazut o poza de acum 2 saptamana. cu ei sarutandu-se. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alafaranume a răspuns:

Daca cineva te inseala asta nu inseamna ca trebuie sa ii raspunzi in acelasi fel, cu atat mai mult cu cat e baiat si scapa usor da tu ca fata poti fi catalogata foarte usor ca fiind c..., din moment ce tu ai 17 ani banuiesc ca el e mai mare la varstele astea puteti purta o discutie civilizata in care sa va vorbiti sincer unul altuia si din care sa aflati ce mai simte unul pentru celalalt si daca mai are rost sa continuati

8 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Wow... Ce sa faci. Vorbeste cu el si spune-i despre fotografie, spune-i ca te deranjeaza faptul ca atunci cand e cu ea tu esti doar o umbra atat, si ca te deranjeaza ca petrece atat de mult timp cu ea. Zvonurile nu trebuie sa le asculti dar nici sa nu iti pese, mai intai afla despre ce e vorba si apoi reactioneaza intr-un fel. Vezi si tu ce zice. Dar nu crede toate prostiile care ii ies din gura. Baietii spun multe si sunt foarte parsivi. Si eu am patit asa si vreau sa zic ca fata aia era prietena mea. straight face Mai mult de atat nu stiu cum sa te ajut. Daca vrei lasa id de mess in mesaj si mai vorbim. Te pup

| mona a răspuns:

Ar fi cazu sa aveti o discutie serioasa pe tema fotografiei si a relatiei voastre, eu sa fiu in locu tau nu as accepta ca prietenu meu sa se plimbe cu alta pe strada sau ca, sa faca cine stie ce, asta i ceva de genu ca barbatii cu doua neveste si ce i mai naspa ca tu nu faci nimic si se pare ca nu ripostezi in privinta asta, nu stiu daca ti convine sa fi a doua roata la caruta dar sincer tipu asta nu cred ca i de tine

| DeeaMarry a răspuns:

E limpede ca el nu a fost sincer cu tine.
E si mai limpede ca nu aveti incredere unul in celalalt, ca va ascundeti lucruri si ca va inselati reciproc.
Ce poti sa mai fac? Sa va despartiti, pentru ca nu cred ca mai aveti vreo sansa.

| HuBaBuBaa a răspuns:

Buna. :* Ar trebui sa vorbiti nu sa va certati.Trebuie sa vorbiti despre acea poza si ca nu te baga in seama cand te vede afara de parca i`ar fi rusine de acea fata thinking Spune-i ca te deranjeaza ca petrece mai mult timp cu acea fata decat cu tine desi sunteti impreuna.happy Si spune-i ca vrei adevarul ca aceasta relatie sa fie stabila doar intre voi si sa nu va inselati unul pe altul. Sper ca te-am ajutat :*

| White_Black_1995 explică:

Id-ul meu e denysa_almutza

| White_Black_1995 explică:

Nu stiu ce sa fac, nu il pot parasi nu concep lumea fara el. il iubesc foarte mult. desi cred ca am acceptat o relatie in3.

| Ciuperca_Marius_1997 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=bIxPb47YwQY asta e un film care te-ar putea calma putin

| Miru21 a răspuns:

Hei! happy
Dupa parerea mea ar fi bine sa porti o discutie calma cu el. Sa lamuriti ce este intre voi, sa lamuriti acea fotografie si dupa poti sa iei o decizie. Daca mai vrei sa ramai cu el sau daca nu.

Mult succes! :*
Paa! love struck