| kennyisdead a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 6 luni. Voi dupa cat timp v-ati inceput relatia sexula cu partenerul vostru?
multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu dupa 6 luni si ceva. Dar aveam amandoi peste 25 de ani, nu eram nici unul la prima relatie sexuala, atractia dintre noi era coplesitoare. Sotul meu (ca mi-a devenit sot intre timp) inca se lauda ca i-am cedat foarte foarte repede.

5 răspunsuri:
| myworldis5784 a răspuns:

3 ani

| @@ a răspuns:

Myworld dupa 3 ani?raised eyebrows
hai lasa-ma ca asta nu o cred...
in general dupa 1 an, 1 an si ceva cam ar trebui...
oricum important este sa nu te grabesti,,,

| marcelan25 a răspuns:

Pai, eu nu mai am cuvinte. De unde sunteti? Nu-mi vine sa cred, in zilele noastre, practic la a doua intalnire deja urmeaza patul. Bine asta conteaza mult si de persoanele implicate si de varsta acestora. happy

| cherry20 a răspuns:

Dupa 3 saptamani si a fost frumoshappy

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Sunt cu prietenul meu de 7 luni, insa nu sunt pregatita deocamdata pentru pasul acesta.happy