| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Sunt cu sufletul ferfenita ..Nu stiu ce sa fac.De cand cu povestea de anul trecut am incercat sa " imi ling ranile" sufletesti,m-am mutat la alta scoala,pentru anul terminal.Cu toate astea anul trecut de Anul Nou am facut revelionul cu Mircea.
Aici la noua mea scoala am cunoscut mai multi copii de altfel de treaba. Pe acolo am cunoscut si un baiat pe nume Marian de care am ajuns sa imi placa.E foarte amabil,mai inalt decat mine,este casioerul clasei.In regula,la inceput mai vorbeam,cand Andra Botezatu sau Camelia erau plecate din clasa,uneori la orele de sport,totul era bine. Si sora lui parea foarte de treaba., mai vorbeam cu ei.
Insa de ceva vreme ma cam evita,adica daca vreau sa vorbesc cu el ma trimite inapoi la banca mea si eu fac stanga imprejur,pare plictisit de toti si de toate...fata de mine. Adevarul e ca e poate si foarte ocupat dar nu inteleg de ce nu prea este adeptul gesturilor de tandrete,mangaieri,imbratisari,nici fata de sora lui,nici fata de mine.Ce sa ma fac,nici Mircea, nici Marian nu prea dau in rest semne de viata pe Facebook ( Mircea chiar crede Facebookul o o porcarie ) ori alte chestii de genul asta
Pe nesimtite lucrurile

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Cand m-am apucat sa citesc prima oara, am crezut ca este o poveste, o poveste cu personaje necunoscute si asa mai departe. ce poti sa faci nimic, nu te mai tine dupa baietii poate vor putin mai mult spatiu in viata lor, poate vor sa fie singuri sau poate ca si-au gasit pe altcineva si le este teama sa-ti spuna! baieti sunt destui. nu cred ca ar trebui sa stai sa te milogesti de un baiat sa-ti spuna ce are si de ce se comporta asa! daca va fi sa fie va veni totul de la el insusi

4 răspunsuri:
| Mairead a răspuns:

Ce te faci? ai timp destul de Mircea, Marian etc etc

| Danyellaaa a răspuns:

laughing esti in anul terminal ce draq concentreaza-te pe scoala ca ai examen

| google334 a răspuns:

Poi nu inteleg de ce iti faci griji daca nu doar pe tine te evita poate nu o vrea n-are chef mai multe lucruri se pot intampla de nu mai vorbeste

| BlancaAlina a răspuns:

Facebookul chiar e o porcarie, parerea mea si a altor destepti happy si in legatura cu problema ta timpul va trece si le va rezolva pe toate.happy