| sabinuchi a întrebat:

Sunt cu un baiat care zice el ca ma iubeste foarte mult, da si eu il iubesc, adica am inceput sa il iubesc mult mai mult big grin. daaarrr. el nu stiu de ce, sta cu o fata in pauze.(o tot imbratiseaza,). si nu numai de ea e vb ci de mai multe.(care nu sunt din clasa.)...si nu stiu ce sa fac, sa ma despart de el sau nu?!?! 1... voi ce ziceti, va rooooog ajutati-ma! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca te iubeste,ar trebui sa stea cu tine,nu? Ce cauta el sa imbratiseze alta fata? Ca vorbeste nu-i nimic,dar cu imbratisatul,nu ma pot impaca. Discuta putin cu el sau,daca nu vrei,atunci mergi tu la el in pauze, daca esti cu el, te va imbratisa pe tine.

2 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Intreba-l daca se potoleste. Spune-i ca nu iti convine sa stea cu altele in brate. Si daca nu vrea si tot continua nu ai decat sa te desparti de el.

Fundita?

| anonimul a răspuns:

Cand mai face asta uitate sa vezi daca el are initiativa sa intre in vorba sau fetele alea incep si el e doar politicos. poate ca lumea nu stie ca sunteti impreuna.ar trebui cand ai ocazia sa spui lumii