| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 27 de ani şi acesta are un văr care este căsătorit cu o femeie in jur de 35 de ani,ne-am intâlnit la niste rude şi această femeie era cu fiica ei şi râdeau că prietenul meu e cât un braț de-al meu (eu fiind foarte grasă). şi eu i-am zis "tu uită-te să vezi ce față are fiica ta şi dupa aia să râzi de mine" şi prietenul meu a țipat ca să tac din gură.El mi-a spus că fetița aia e fiica vărului lui şi de asta i-a luat apărarea nu că l-ar interesa de acea femeie.
Când a aflat vărul lui m-a şi injurat, şi iubitul meu tăcea nici nu mi-a luat apărarea, credeți că nu ține la mine? Ar trebui să ii dau papucii?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate este vremea sa faci ceva ca sa slabesti, ca nu esti sanatoasa daca esti obeza, obeza in halul asta, de spui ca prietenul tau este doar cat o mana de-a ta.

| mihai69 a răspuns:

Dacă îi dai papucii, crezi că mai găsești vreun alt fraier?

| Emilian65 a răspuns:

Cu un asemenea băiat nu este bine să ai o relatie.

| TimberWolf a răspuns:

Cam bulangiu prietenul asta al tau!

| Madaxo97 a răspuns:

Cam da, ar trebui să te desparti de el, oricât de grasă ai fi și cum ai arăta, nu înseamnă că trebuie să accepți lipsa de respect, un bărbat adevărat întotdeauna ia apărarea iubitei lui.

| aizen0567 a răspuns:

Să fiu sincer e josnic pentru orice bărbat să nu și apare femeia în fața unor jigniri chiar dacă acestea pornesc din niște critice adevărate, dar la fel de josnic a fost și pentru tine să jignești o copilă nevinovată din cauza mamei, cât de nesimititi or fi ei, puteai s o jignești pe ea nu pe copilă, iar în legătură cu ținutul poate că tine sau nu tine dar nu tine destul în cât sa te puna în prim plan înaintea rudelor, nu ar trebui să i dai papucii ci doar sa realizezi care sunt limitele relației și cât de mult va permiteți, apoi dacă ți convine decizi dacă vă despărțiți sau nu

| aizen0567 a răspuns:

Okay "prostule" puteai să mă atenționezi nu să mă jignești, ești foarte interesant ne-ai dat pe spate

| MarYaNM a răspuns:

Ar trebui sa ii dai papucii repede pana nu face contract cu cei de la abator pentru tine.

| LuciLuci2 a răspuns:

Te despărți de el și după slăbești

| maneleenjoyer a răspuns:

Vreau si eu papuci noi