| Skins97 a întrebat:

Sunt cu un baiat de aprape 7 luni si cand iesim afara cu prietenii de exemplu el incepe sa se joace pe telefon sau alte lucruri si abia ma baga in seama vreo 10 min din 2 ore. Inainte statea mai mereu langa mine si ma lua in brate etc...si chiar imi lipseste asta. Ce pot face ca sa vrea din nou sa fie aproape de mine, adica sa ma bage iar in seama ca inainte?

13 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

O discutie sincera v-ar prinde bine!
Nu poti sa faci nimic, daca el nu vede unde greseste, arata-i si demonstreaza-i asta!
Vorbeste calm si sincer! imposibil sa ju te inteleaga!

| mona a răspuns:

Pai vorbeste cu el, poate s a plictisit si ii este jena sa-ti spuna

| Nykwtza a răspuns:

Pai sa nu-i zici nimic de aceasta! Intoarcei cu aceeasi moneda! Adica nul baga in seama, filtreaza cu altii...fa cumva sa fie gelos! Stii unele sentimente de gelozie deschide multe usi! Poarta-te un pic mai rece cu el! Si vezi ce o sa se intimple, daca o sa fie ceva pozitiv atunci sa stii ca inca simte ceva pentru tine, dar daca nu atunci n-are rost sai joci pe dinaintea lui! Fai niste teste! Succesewinking

| PlayWithMe a răspuns:

Dragostea cu sila nu se face, daca te intalneai cu el prea des, asta a dus in timp la monotonie si el acum nu mai este interesat de tine, mai ales ca la o varsta frageda, nu prea apreciezi persoana de langa tine si doresti sa cunosti cat mai multe persoane.

| Shammal a răspuns:

Musca-l big grin dai 2 palme - fa tu ce ti-ar place sa-ti faca el

| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! Eu cred ca el a inceput sa se plictiseasca(sa spun asa) de tine.Dar cam toti baietii sunt asa, dupa putin timp cand ii vei atrage atentia o sa-si revina.Succes! Sper ca te-am ajutat!

| Azµre a răspuns:

Discută cu el, așa nu rezolvi nimic decât să te amăgești auzând critici de la alții.

| Felys a răspuns:

Sa plictisit de tine, va trebui sa te resemnezi, cauta-ti si tu alte preocupari, poate daca nu te mai vede cum te tii de capul lui sa ii retrezesti interesul, altfel o sa iti spun direct ca il deranjezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai telefonul din mana si sari calare pe elhee hee

| WildDream a răspuns:

Trebuie sa discuti cu el pe tema asta si sa vezi daca mai are rost sa stati impreuna, ca el imi pare ca s-a cam plictisit.

Răspuns utilizator avertizat
| Patricia13BlackCat a răspuns:

Nu cred ca il mai interesezi.

| BlackSkyz a răspuns:

Monotonie clar incearca sa faci ceva sa ii starnesti interesul sa ii atragi atentia tragei usor una peste ochi sigur va remarca incearca sa fii subtila