| Spinoasa a întrebat:

Sunt cu un baiat de doi ani, dar avem o relatie la distanta.Ne iubim enorm, vine des acasa sa ma vada, des in sensul ca atunci cand are posibilitatea avand in vedere ca e sportiv. Fetelor voi v-ai incepe viata sexuala cu un baiat care va iubeste foarte mult, dar aveti relatia la distanta? Pe mine ma macina ideea ca dupa ce ma voi culca cu el va uita de mine, iar eu cu siguranta nu voi suporta ideea asta.Nu stiu ce sa fac, am avut destule tentative, dar ori eu ori el s-a oprit spunand ca nu poate pentru ca ma iubeste foarte mult si ii este frica sa nu se schimbe, in sensul ca e foarte sensul si sa nu inceapa cu crizele, ori eu incep ca nu vreau pentru ca ma gandesc la parinti in primul rand, mi-ar fi rusine sa dau ochii cu ei stiind ca numai sunt virgina, pentru ca ei imi acorda foarte multa libertate si incredere, Deci voi ce a-ti face in locul meu? Am 17 ani el 20

Răspuns Câştigător
| girl001 a răspuns:

Salutare.stii am aceeasi situatie si eu am o relatie cu un baiat care e departe de mine.la fel e sportiv si vine doar cind are ceva competitii...adika odata pe saptamana vine acasa! Si tot ma iubeste... Faptul e ca eu am vorbit cu el despre relatia sexuala si i-am zis sa mai asteptam fiindca nu sunt gata,si el o reactionat pozitiv,, din contra o zis ca dupa asta no sa ma lase, fiindca nu e genul de baieti care sa iubeasca fata sa se culce cu ea si apoi so lase balta! Asa ca mai bine asteapta sa ai 18 si dupa ai faci ce iti spune inima, deci pina atunci mai vezi cum se schimba lucrurile, si vei concluziona e bine sa mergi la asa ceva cu el sau nu.(Coincidenta suntem la aceeasi virsta cu prietenul ca si tine cu prietenul tau)))Bafta si succes!:*

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Doar daca utu doresti, nu pentru el.

| alinpocris10 a răspuns:

Ce fete uite si un baiathappy
Sunt cu o fata de 6 ani la distanta. Da am facut sex. Da ne iubim singura prostie a mea a fost ca sa o fac sa tina la mine glumeam pot sa zic ca sunt cu o fata ba cu alta stiind ca ma iubeste dupa o saptamana ii zicam ca am terminat dar eu de fapt nu am fost cu nimeni si i-am recunoscut. Dar ea sa desp de mine si a fost cu altu. Deci alegerea ta ce faci daca vine mereu la tine iubestel si fii cu el mereu

| Chrisz a răspuns:

Este timp!

| luly16 a răspuns:

Eu iti spun sa mai cresti

| ioanalexandru a răspuns:

Buna.
parerea mea ca baiat este urmatoarea.
acest pas trebuie facut doar daca simti tu ca trebuie facut.in nici un caz daca doar el isi doreste acest lucru.
in plus, eu mai consider ca trebuie sa fi foarte sigura de sentimentele existente.nu cred ca-ti doresti ca dupa implinirea acestui fapt, sa te paraseasca.
nu?