| IIIIIIIoannaaa a întrebat:

Sunt cu un tip de 4 luni..totul ok pana acum.de cand am inceput relatia am incercat sa fiu foparte calma si sa fac ca relatia sa nu prea fie fizica asa mult pentru ca inainte am avut niste mici probleme in sensul ca eu am o problema si ma excit foarte repede si am momente in care nu ma mmai controlez si cativa cu care am fost dupa ce au vazut de ce sunt in stare se gandeau doar la f***si nu am asta fara sa ajung cu mana sau gura sau altceva acolo jos doar mai sus(se putea doar din saruturi)..asa si ieri m-a apucat un chef mare si prietenul meu a vazut ca imi place mai wild ..adica pana acum a fost super tandru si azi si a vrut sa ajung cu mana jos dar nu stiu ce sa fac pentru ca eu nu ma mai controlez daca ajung in starea aia si pana acum el se oprea la timp si ma calma dar stiu ca daca o sa ajung cu mana pe acolo o sa ii pese doar de asta ca de 2 zile a descoperit asta si de atunci doar despre asta vorbeste ...pana acum era ceva gen suntem cuminti si ne pasa de scoala si alte chestii ok dar acum e schimbat complet cum sa-l fac sa fie ca inainte?(sunt virgina)

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Stii ce ti-am mai zis, ramane valabil. Asa cum esti acum nu te poti limita la ceva, si cand te ia valul (care-i de fapt ditamai tsunami) te trezesti in mijlocul marii fara colac de salvare.
Atunci ce sa faci? Sa te feresti? Pana cand? Sau sa te pregatesti si sa elimini pe cat se poate neprevazutul? Si in cazul asta, nicio protectie nu-i 100% sigura.

| Zabbyel a răspuns:

Dupa ce l-ai pus in corzi... acum vrei sa i le ei laughing nu sunteti deloc combatibili

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Normal ca se gandeste doar la asta, e o latura nou-descoperita a ta, de care vrea sa se bucure, la fel ca de celelalte.
Nu ii refuza asta, o sa il pierzi. Daca a fost cu tine pana acum, crezi ca o sa te paraseasca daca ii dezvalui latura aceasta salbatica?
Eu cred ca va fi incantat.
Bucurati-va amandoi de chestia asta, nu o tineti dupa perdea. Nu e ceva rusinos.

Răspuns utilizator avertizat
| PurceluAtomic a răspuns:

Pe el tigroaico tongue