| Lola_9045 a întrebat:

Sunt de aproape un an cu un tip si de la un timp ma tot evita, insa eu il iubesc la fel de mult ca prima oara si nu stiu ce se intampla cu el. Chiar nu vreau sa il pierd.
Ce as putea face ca el sa ma placa iar?

Răspuns Câştigător
| Helby a răspuns:

Buna Lola.

Faptul ca il iubesti e un lucru bun, avand in vedere ca in ziua de azi sunt cupluri in care nu exista pic de dragoste.
Comporta-te ca si cand ai observat si da-i senzatia ca nu te are la degetul mic. Incearca sa preiei tu comanda si sa fi cea care decide in relatia asta. Invita-l tu in oras, nu astepta sa te invite el, pentru ca daca nu mai simte acelasi lucru, nu o va face. Discutati deschis despre relatia voastra si despre ce simtiti unul pentru celalt.
Atunci iti vei putea da seama daca el inca te mai iubeste si daca relatia voastra va putea fi salvata.
Cat despre acel "sa ma placa iar" e destul de dificil. Si asta va lua mult timp. Trebuie sa ii arati ca poti trai fara el. Trebuie sa ii arati ca poti avea orice alt baiat pe care iti propui sa il ai. Nu il mai suna o perioada, pentru ca dupa asta o sa o faca el. Incearca sa te intelegi bine si cu alti baieti, iar atunci te va vrea doar pentru el. Fii genul de fata care e destul de ocupata, insa destul de libera ca sa iesi si cu el. Cu cat va vedea ca si alti baieti de plac, cu atat te va placea mai mult.

3 răspunsuri:
| BingoRaw a răspuns:

I-ai dat puta?

| ursuuu a răspuns:

In primul rand.ar trebuie sa nu fii geloasa.asta in cazul in care esti. pentru ca eu am fost sh am stricat o relatia frumoasa de 3 ani. in al doilea rand.fi draguta si vb mereu frumos cu el.indeferent de starea ta. le place la baieti cand le vorbesti frumos. ai putea sa incerci sa ii faci mici surprize din cand in cand. de ex sa.l inviti la tine sa vedeti un film si sa mancati o prajitura.e posibil sa se schimbe.tongue funda?big grin

| bia0000 a răspuns:

Treci la urmatoruloh go on