| lovke00 a întrebat:

Sunt de vreo 9-10 luni intr-o relatie si de vreo 2-3 saptamani iubitul a inceput sa fie mult mai atent, mai dragastos, mai interesat de persoana mea, mai prezent in viata mea chiar si comparativ cu perioada de la inceput a relatiei... e posibil ca de abia acum sa fi inceput sa simta ceva puternic pentru. mine, sau are vreun interes ascuns?

12 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Poate te a inselat si face asta sa nu te gandesti la acea posibilitate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca si-a pierdut rabdarea si te testeaza untrun mod mai subtil.

| lovke00 explică (pentru corbulalbrosu):

Rabdarea raportat la ce? La relatii intime? Avem asa ceva, nu ar fi vorba de un astfel de interes.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa cum vezi toti care ti-am raspuns ne-am gandit la sex.Dar in cazul in care il satisfaci sexual si este multumit de prestatia ta, aceasta schimbare de comportament este greu de inteles si mai ales de explicat. In general (nu toti dar) majoritatea barbatilor se comporta exact invers din cauza obisnuintei/plictiselii adica aparitia rutinei ceea ce raceste focul iubirii si ii indeamna/determina sa incere experimente noi inedite. Te numeri printre femeile fericite deocamdata si iti doresc sa ramaneti la fel si pe viitor.

| neutrino a răspuns:

A trecut la ultimul punct :asaltul redutei. A asteptat destul.

| minrest a răspuns:

Sunt posibile ambele variante. Singurul interes care l-ar putea face sa se poarte asa ar fi, cred eu, dorinta de a obtine sex. Asa ca, daca nu e asta, prin excludere inseamna ca ajuns sa simta ceva mai profund pentru tine, ceea ce iti si doresc. O zi buna.

| lovke00 explică (pentru minrest):

Am intretinut relatii sexuale, nu e asta.

| ywar a răspuns:

Vrea savarina, logic... Ce sa vrea? Daca arati bine cred ca te si vede cum stai in patru, nu in doua.

Răspuns utilizator avertizat
| Alcyon a răspuns:

Daca e indiferent, nu e bine... Daca e prea dragastos, iar nu e bine. Cine sa va mai inteleaga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa-ti spulber visele dar prietenul tau ori te-a inselat, ori a fost foarte aproape sa o faca. Gesturile astea apar doar cand vrei sa-ti indrepti o greseala.

| justsummer a răspuns:

Zic si eu, e doar parerea mea, poate se simte vinovat poate a flirtat cu o alta fata sau ceva mai mult si se poarta frumos ca sa nu banuiesti nimic, ca sa nu te simti neglijata.