| Surubelul a întrebat:

Sunt disperata am nevoie de raspunsuri cum cuceresc un baiat?

3 răspunsuri:
| paulaelena a răspuns:

Pai draga la mine merge pai :vorbeste cu el pe mess trimitei sms-uri dar asa sa nu pari disperata sau ceva d genul asta :d si razi cu el etc :d sper ca te-am ajutatwinking

| Stefania a răspuns:

Compoartate civilizat si arata-i ca daca si-a facut o impresie urata despre tine arata-i ca nu este chiar asa sau dac prietenele tale i-a zis ceva urat de tine sau cineva compoartate asa sa-si dea seama ca nu este adevarat.Si prietenele tale vor pica in capcanawinking

| zuzu a răspuns:

Pai. vorbeste cu el...
radeti impreuna
aranjeaza'te cand stiica o sa va intalniti
si cel mai important
razi din ror sufletul cand ai motiv happywinking