| hatelife5 a întrebat:

Sunt disperata si plina de nervi! deci sa va spun...am intrat in lista pe id'u la prietenul meu si am vazut multe conversatii...cu fete. In care el le face complimente le cere nr de tel spune ca le iubeste sad. De ceva timp nu mai e cum era, nu mai ma suna, nu mai vorbeste cu mine cum vb inainte nu stiu ce dq are! Eu as vrea acum sa ii arat ca nu sunt proasta lui! si Va rog sfatuurii multe :X! dau fundita

Răspuns Câştigător
| sunnn a răspuns:

Plateste-i cu acceasi moneda. fa-l gelos, arata-i ca multi baieti te vor, ca nu stai dupa el, ca nu esti fraiera lui si nu stai sa-si bata joc de tine. fa-i jocul, dupa care da-i o replica dura si gata.

14 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Tu esti de vina.
In primul rand de ce mai stai cu el inca? Nu ti-ai dat seama ca nu merge?
In al 2-lea rand ce cauti pe id-ul lui? este ceva personal.

Daca ii arati nu rezolvi nimic.
Mai bine nu mai raspunde tu la telefon, nu il mai cauta, nu mai vorbi niciodata cu el si gata.

| XK a răspuns:

Si tu mah!? straight face

Pai poarta o discutie cu el, dar poate este mai obosit, sau are anumite ganduri in cap si d`aia nu se mai poarta asawinking Nu il face gelos ca il vei pierde!

Totusi, de cat timp sunteti impreuna?

| ForbiddenDreams a răspuns:

Din cate stiu eu conversatiile raman la el in pc, nu la tine.
so. WTF?

| AlleyChann a răspuns:

Messenger 11 asta... Ne face viata mai grea.

| onik91 a răspuns:

@ForbiddenDreams mai nou arhiva se poate stoca pe serverul yahoo.(chestie care te sacaie la un moment dat daca iti instalezi mesu 11 parca. te intreaba daca vrei sa se salveze online ) si poti verifica orice id daca ii stii parola. dar un om intreg la minte nu cred ca ar accepta asa ceva

| MaeRiAh a răspuns:

Pai draga mea daca te iubeste cu adv nu ar face cea ce a facut cine stie ce la apucat mai bine intreaba-l personal daca mai are rost relatia ssi daca te mai iubeste si sa iti zic un lucru ft important daca zice el ca sigur ca are rost relatia si te iubeste la nebunie te minte fatalaughingam niste prietene care s-au desp de pr lor si exact aceste cuv au spus acei baieti, oricum depinde de la baiat la baiat, spune-i unui pr apropiat de a baiatului acela sa il intrebe daca ii place de alta fata si daca te insala si o sa afli tu. succes

| pitica_2415 a răspuns:

Poate e indragostit de alta fata.pfff asa sunt baietii astia nu au minte, dar acum se poate sa faca si misto de alea de sunt in lista la el sa vezi tu sa vada daca esti geloasa

| numaintorcdindrum a răspuns:

Si prietenul meu e la fel. vorbeste cu altele.dar totusi imi arata in continuare ca tine la minehappy

| xCosmax a răspuns:

Cati ani ai?( te pot ajuta daca vr)

| odin999 a răspuns:

Paraseste-l si vino la mine

| Maditssu a răspuns:

Daca te iubea cu adevarat nu se baga cu alte fete in seama. Crede-ma, nu merita niciun sacrificiu din partea ta.
Desparte-te de el cat inca nu e prea tarziu. Nu il lasa sa-si bata joc de tine, sau sa te insele pe la orice colthappy

| LeRealDoctor a răspuns:

Da-i pace, e si viata lui.

| iloveyou_6883 a răspuns:

Sunt doua variante:
1) stie ca tu ai id si parola lui de mess di vrea sa te faca geloasa pentru ca crede ca tu esti infidela
2) este foarte prost pentru ca nu sia sters mesajele stiind ca tu stii parola lui

| hatelife5 explică:

Daca asi fii avut mai multe funde va-si fi dat la toooti :X:X:X!