| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperata si sper ca aici sa gasesc un raspuns, la ultimul control al secretiei mi-a iesit o flora bacteriana doctora mi-a dat tantum rosa si ovule dar nu prea a avut efect pentru ca secretia a ramas tot nasoala, adica albicioasa si f subtire, ma scuzati, asa ca am luat clopramid pentru am crezut k m-am pricopsit cu o candida, secretia mi s-a modificat si e relativ ok, dar am inceput sa am dureri abdominale si sa ma balonez si urinez f des, sa aiba legatura? In ultima perioada am si slabit foarte mult nu stiu daca e vb de psihic sau are legatura, sa fie ceva grav?

1 răspuns:
| florina_9797 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa consulti un specialist, sa mergi la medic pentru un consult.