| Doru199999 a întrebat:

Sunt eu exagerat dacă ma deranjează enorm când iubita mea merge la o întâlnire între fete și se pupa cu ele pe buze?
Ea mi-a spus ca nu are înclinații "BI" și ca se pupa cu ele in joaca, dar pe mine tot ma deranjează.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e bine, pun pariu ca nu are 18

| DeyCj a răspuns:

Un pic da. Poate chiar se prostește când se sărută cu prietenele ei. Poate precepi asta ca şi cum te-ar înşela, dar real... nici vorbă.
Dacă partenera mea ar face aşa ceva, aş face glume satirice cu conotații sexuale pe tema asta, ca să-și deie seama că nu-i ok deloc ce face.E drept că eu sunt miștocar de felul meu(cu sens pozitiv, evident), şi se prinde imediat că a greşit, şi-şi revine ca să nu mai tot fac mişto de ea pe tema respectivă.

| Doru199999 explică (pentru DeyCj):

Faza ii ca știe ca nu prea imi convine, adică mi se pare și imatur la o persoana de plus 18+ sa facă chestii de genul, ma pune pe gânduri chestia asta.
Știu ca îs prietene de la grădinița și respect asta și eu am prieteni vechi, dar in veci nu mi-o trecut prin sa ii pup.
Nici măcar la vrăjeala...

| DeyCj a răspuns (pentru Doru199999):

Noi bărbaţii gândim altfel lucrurile.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spune-i că schimbă cu ele cam 10000 de microbi cu fiecare. Așa fac copii de grădiniță grupa mică, se ling pe bot unii cu alții. Mozol, asta e.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... eu cred ca este normal sa te simti asa. Este iubita ta, doar cu tine ar trebui sa se pupe pe buze, parerea mea.

Voebeste cu ea, daca te deranjeaza asta (adica clar), spune-i, nu ezita. Zi sa nu mai faca asta.
Ca nici tu nu pupi alte persoane "in joaca" zau asa.

| Emilian65 a răspuns:

Zi multumesc ca se pupa cu fetele si nu se pupa cu amantii.

| Sofer a răspuns:

Nu ar trebui sa te deranjeze ca se săruta cu fete dar măcar sa îți fi spus ca mai are înclinații și plăceri de genul.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Citeste despre scara sexualitatii.

| alexalx1234 a răspuns:

Dacă nu ar avea înclinații bi le-ar da doar un sărut pe obraz, nu pe buze.

| ioanamaria2000 a răspuns:

E putin ciudat. Si eu am prietene, dar nu ma pup cu ele pe buze.