| Emma2234 a întrebat:

Sunt excitată înainte sa mă mansturbez apoi cand încep sa ma mansturbez treptat îmi trece cheful. Apoi peste cîteva minute iarăși imi vine sa fac asta si dupa ce fac iar imi pierd cheful(sunt virgină).Am vreo problemă?

6 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

O fi din cauza libidoului scăzut, se întâmplă mai ales dacă iei unele medicamente. Poate fi și din cauza stresului sau poate o dereglare hormonală.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ce varsta ai? Si se scrie masturbez nu mansturbez cum scrii tu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa perseverezi si sa te masturbezi in continuare insa intr-un ritm poate mult incetinit/fara sa te grabesti, fiindca de regula orgasmul in cazul in care exista premisele de a se produce uneori necesita o manopera mai lunga in timp. Succes!

| mihai69 a răspuns:

O fi nevoie de lubrifiant. Ai încercat și asta?
E mult mai plăcut când degetele alunecă fără nicio frecare pe clitoris, făcând masturbarea o adevărată plăcere.

Răspuns utilizator avertizat
| DorelGagicaru a răspuns:

Exista un site numit prosti@.com cauta acolo