| maria255 a întrebat:

Sunt fata am 14 ani si 164 cm... credeti ca as mai putea creste?sad in ultimii 2 ani am crescut doar 1 cm sad

Răspuns Câştigător
| crisxd a răspuns:

Fetele se opresc din crestere la 18 ani. Ai timp!

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fa baschet sau volei, astea o sa te ajute sa te inaltilove struck

| βǿβǿ a răspuns:

Relax Mariahappy

si eu am 14. si 1.60 blushing
dar sunt sigura ca vom crestelove struck laughing

deci. no stresshappy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

S-ar putea sa mai cresti s-ar putea sa nu... cel mai sigur ii fa baschet sau volei si pe cand ajungi la 1 70-75 poti sta linistita chiar daca nu mai crestiwinking pentru ca la numa 1.64 esti tare micutawinking

| Gmcc a răspuns:

Stai linistita! Vei creste cu siguranta! Nu te panica.ca esti mica(ma refer la inaltime)! Ai sa vezi cand o sa-ti dai drumu la inaltime o sa zici wow nu ma mai oprescwinking!

| Jonny007 a răspuns:

Ai timp

| Qwerget a răspuns:

Pentru o fata e ok inaltimea asata si cu siguranta vei mai creste!

| maria255 explică:

Mdi.dar ...eu am crescut brusc laughing pe la 8-9 ani. vreo 1-2 ani intruna...si nu stiu daca se mai repeta