| JohannaStone a întrebat:

Sunt fata, m-am dezvirginat si am o secretie putin mai maronie. ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar trebui sa nu dureze mult, probabil pana se vor vindeca microtraumatismele din zona, deocamdata sangerezi inca usor, dar sangele apuca sa se oxideze pana sa ajunga sa-l vezi tu, de aici si culoarea mai inchisa.
Pastreaza o igiena corecta in zona(foloseste produse care sa-ti asigure un ph confortabil) si nu fa eforturi prea mari.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești femeie și mergi la ginecologie.
Pa, pa.

| JaneEyer a răspuns:

E tot safe, nu te alarma.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă deflorarea s-a produs RECENT ( ieri sau azi ), atunci este normală această secreţie maronie şi NU ai motive de îngrijorare happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai diaree.

| MaryaS17 a răspuns:

Stai linistita e ceva normal

| VicentiuBodringa a răspuns:

Te-ai **** pe tine...