| Ell_Ella_1997 a întrebat:

Sunt fata si imi place de o fata... am dat de ea pe facebook, i-am spus ca imi place de ea dar are prieten. e complicat... ce sa o intreb? Sa vorbesc cu ea, niste idei?
Va mulțumesc!

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Incercati sa va cunoasteti. Vorbiti despre voi, apoi subiectele vor curge natural. Aflati ce activitati favorite aveti, filme, carti, spectacole etc.
Daca stiti cum sa procedati, nu e chiar atat de complicat happy Puteti sa va camuflati sub o prietenie normala intre fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bi?
Nu puteti vorbi ca de la fata-la fata, adica ceva strict amical?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu are si ea orientarea sexuala la fel cu a ta, va fi cam greu sa reusesti sa o poti convinge sa-ti impartaseasca iubirea sau cel putin prietenia ta. Reusita unei astfel de prietenii depinde de atractia vizuala ce se va manifesta in momentul intalnirii, in cazul in care vei reusi sa o convingi sa va intalniti si acest lucru se va si realiza.Natura discutiilor depinde de obicei de cultura generala si de activitatea ce o practica cei doi interlocutori.Succes.

| RAY a răspuns:

Din ce am observat femeiile sunt mai deschise la conservatii cu alte persoane de acelasi sex, deci un buna apoi mai multe discuti, nu o lua direct ca o placi si asa usor, ai grija cum i vorbesti

| DarthRevan a răspuns:

Poate iti place si de mine hahahha..Glumesc.Nu e nimic rau in a fi lezbiana.Dar alege persoana care e la fel.Altfel te vor judeca toate.Laso,are si prieten.E foatre aiurea.Mai bine mai convinge pe mine, de ce as avea nevoie de o relatie la 17 anilaughing

| DarthRevan a răspuns:

Uni nu au ce face si pun intrebari random.