| anonim_4396 a întrebat:

SUNT FATA si sunt in clasa a 6-a
Cum aflu daca ma place un baiat?

Cand ma uit la el se incordeaza si isi schimba atitudinea si imi evita privirea

(nu ziceti "'intreaba-l" sau "dupa felu cum vb" ca nu am prea vorbit cu el chiar daca e coleg de clasa cu mine :]] )

3 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

No si daca nu-l intrebi noi de unde sa stim? Sa-l intrebam noi? Daca sunteti in aceiasi clasa nu-i greu sa rogi un coleg/o colega sa afle (daca tu n-ai curaj sa-l intrebi).
Oricum nu cred ca poti afla cat sau daca te place doar dupa privirea lui sau dupa cum se incordeaza, e absurd.

| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Tu esti abia in clasa a 6aaa ...esti mica pentru a avea o relatiewinking dar din cate ai spus mai sus, nu cred ca te place. dar incearca sa vorbesti cu el totusi.big grin

| Wot_Iuli_1999 a răspuns:

Daca ai o prietena, roag-o sa il intrebe diverse lucruri despre tine si despre alte lucruri, dupa care ultima intrebare sa fie daca te place, cel putin la mine a functionatwinking