| anonim_4396 a întrebat:

SUNT FATA si sunt in clasa a 6-a.Imi place de un baiat...eu sunt mai cuminte si mult mai desteapta decat el, iar el e 'smecher' din ala.Mentionez ca evita sa se uite la mine si cand ma uit la el si observa ca ma uit la el se 'incordeaza' si devine stresat.Cum imi dau seama daca ma >place?:
(nu ziceti 'intreaba-l' sau 'dupa felul cum vorbeste' sau 'dupa cum se uita la tine' caci nu le iau in considerare rolling on the floor )

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nickname de băiat...

| anedreaeaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu,dar ce conteaza?rolling on the floor

| SeeDifference a răspuns:

Te place daca devine stresat

| jolidon12 a răspuns:

Lasa baietii astia smecherasi si pregateste-te pentru examenul de la sfarsitul clasei a 8-a.

| Vanea_Florin_1971 a răspuns:

Hmm...

| Vanea_Florin_1971 a răspuns:

Uita-te la el imprietenestete cu fetele cu care discuta si stai mereu cu ele adu in discutie subiecte despre el sau zi si tu asa : Fata! Hai sa vedem ce face tipu ala [ma rog poate formulezi si tu alta propozitie decat asta de c*rva] Succes*