| Andreyyy18 a întrebat:

Sunt fete singure prin Pitesti? Caut o fata sincera, usor timida. (am 18 ani)
Multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sincera si timida daca e sa gasesti o asemenea fata da o urata se incadreaza criteriilor tale.

| Zenithf a răspuns:

Vai, de cate ori vad un anunt din asta simt ca ma topesc... de ras! rolling on the floor

| bOse a răspuns:

Vezi poate are maica-ta la serviciu colege cu fete.

Răspuns utilizator avertizat
| ZuAgain a răspuns:

Greu sa gasesti sincera si timida si sa mai fie si frumoasa
frumoasa si curva gasesti
si sincera timida si urata gasesti si de aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că există timide, sincere şi frumoase. Eu sunt un exemplu, dar nu sunt din Piteşti :p
Şi sper că nu sunt excepţia care întăreşte regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TIN SA TE CONTRAZIC ZuAgain : sunt frumoasa, sunt timida si sincera, destul de inteligenta si sunt si din pitesti. dar nu vreau o relatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| alex0985 a răspuns:

Salut. Nu ar fi cazul sa incepi sa te plangi la 18 ani. Eu am 25 si tot nu ma plang, sunt consolat in aceasta privinta. Fete sincere si usor timide se gasesc extrem de greu, poate numai in fasa. Problema ar mai fi ca Pitesti-ul e si un oras restrans si nu prea ai ce alege din el. Apoi tu mai faci diferenta dintre o asa zisa diva care apare la tv si o pustoaica de liceu...

| bnm a răspuns:

Marea lor majoritate adica peste 99% sunt CURVE, nu vor decat averi, case si masini.dar ele sunt cu foamea in gat. Ce ar putea oferii ele sau ce ofera? Unele nici in pat nu sunt bune stau ca scandura, iti mai rupi si p... in ele.