| boogdy a întrebat:

Sunt foarte bun prieten cu o fata si fratele ei. Mai demult stiu sigur ca ei ii placea de mine insa eu nu am facut pasul. adolescent cu capul in alta parte. Acum incepe sa imi placa foarte mult de ea, dar nu stiu ce si cum sa fac, pentru ca nu vreau sa risc sa stric prietenia legata de multi ani. Stiti cum e macar prieten daca nu altceva. Daca aveti pareri, sfaturi, orice care m-ar putea ajuta in privinta asta sunt foarte bine primite. Ajutati-ma va rog sa ies din dilema asta cu bine si cu fata langa mine

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Pay ai putea sa incerci sa o impresionezi cu cate un cadou intr-o punga cu inimioarebig grin ii poti da un ursuletz de plus, iar cand te i intreaba,, cu ce ocazie'' ii poti spune:,, pentru ca vreau sa sarbatorim prietenia noastra!''big grin daca o vezi ca nu-i comvine ceva iti ceri scuze si-i spui ca,, ai vrut sa fie un gest frummos''big grin astfel vei reusi sa vezi ce atitudine are si daca te mai place:* baftawinking

1 răspuns:
| zuzaa_7068 a răspuns:

Intreab-o dac te mai place si daca nu eu i-as spune dac as fi in locul tau :daca ti-as zice ca te plac ce ai spune? nu sunt experta dar incearca