| DAny_5814 a întrebat:

Sunt foarte disperata, am si eu o povestioara, nici nu stiu cum sa incep:mi-am pierdut fostul prieten, cauza este ca nu prea avrea chef ultima vreme sa discute, mi-a zis ca nu ii este a intilni.Nul inteleg nu aveam nici un motivm, cind am inceput a ne intilni tinea foarte mult la mine si dupa spusele lui eu mi-an batut joc de el.Acum totul sa inversat eu nu pot fara el, inca o problema invatam in aceiasi clasa il vad in fiecare zi, e ultimul an dar la mine in gind e doar el! Sincer nu mai stiu ce sa fac dar vreau sal recuperez. I-am zis cit de mult tin la el dar pentru el nu ajuta nimic, crede ca vreau sal amenint ca sa se intoarka innapoi...Va rog ajutati-ma nu mai stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Offf! Arata-i in alt fel ca il iubesti nu doar sa ii zici. Cand sunte-ti la scoala i-al de o parte incearca sa vb cu el sau vorbeste cu cei mai buni prieteni ai lui sa o faca sa vorbeasca cu el sa ii zica cat de mult il iubesti

| DAny_5814 explică:

De incercat am incercat sa vorbesc, dar nu ajuta la nimic, zice ca nu va fi totu asa ca in trecut.Am ajuns la concluzia ca trebuie sa-l uit, sau sa il las pe cit va timp si daca i se va face dor va veni singur.