| KidaxRawr a întrebat:

Sunt foarte disperata! Vreau foarte tare sa ma conbin cu un baiat pe care il iubesc...nu am atata curaj sal intreb nimic...nici sal salut! Cine imi spune cum as putea sa-mi fac curaj sa vorbesc cu el? Nu sunt o fata urata, arat chiar bine dar nu stiu daca lui ii place cum arat. ajutati-ma va rog!:*

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Imprietenestete cu prietenii lui pune-i dupa un timp sa-l intrebe daca te place si asa poti afla id-ul lui nr de tel adresa lui mai multe

Succeswinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scurt, trebuie să intri cu el în vorbă.
Primul pas este să-l saluți și dacă îți răspunde mai poți face și pasul doi la următoarea întâlnire întrebându-l ce mai face sau cum îl cheamă.
Apropo, cum poți iubi un băiat așa, hodorog tronc? Interesant!
Pa, pa.

| TheMihutz a răspuns:

Esti emo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesti dar n-ai vorbit niciodata cu persoana respectiva>? Confunzi. Doar il placi. Ce pierzi daca-l saluti? Poti sa te apropii de amicii sai, asa ii sari mai repede in ochi.

| vixi02 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa o faci cit mai devreme ca asa mai peurma poate fi ocupat dar si tu o sa suferi degeaba, crede-ma o stiu cum e mi s-a intimplat si mie.Trebuie sa ai curaj cit nu e tirziu, ca de alt fel va fi si mai rau.
SUCCES!