| adeeelina a întrebat:

Sunt foarte ingrijorata... am maii pus o intrebare ca si asta acum 2 zile. insa imi e tare frica sa nu raman insarcinataasad credeti ca e posibil mi a bagat-o foarte putin maxim un cm si m-a durut insa nu atat de tare nu stiu daca si a dat sau nu drumun in mine insa eram in prima zi dupa cilcuu voi e credeti?sad

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fii insarcinata, daca nu ati folosit prezervativ. Nu conteaza cat de adanca a fost penetrarea, conteaza doar daca a ejaculat sau nu. Tu erai intr-o perioada cu fertilitate redusa, asa ca riscul este mic, probabil 4-5%.

| Derye a răspuns:

Nu si'a dat drumul. Partenera simte cand barbatul isi da drumul.

Si ca de obicei Dr. Brig ne ia cu procente.

| Азбука a răspuns:

Noi credem ca ar trebui sa mai exersezi la capitolul limba romana.

| StropiDeDor a răspuns:

Nu te mai ingrijora. da, e periculos far prezervativ, oricat ar fi penetrarea. DAR, atata timp cat esti in primele 3 -4 zile dupa menstruatie si el NU ejaculeaza in interiorul tau, sunt sanse mici sa ramai insarcinata! calmeaza-te ca e totul in regula!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te-ai gandit la asta inainte? acum indura