| barosanuu111 a întrebat:

Sunt impreuna cu fata de 3 ani si in ultima vreme a inceput sa ma respinga si nu mai petrecem mult timp impreuna pentru ca ea nu mai vrea. Ce sa fac? Eu o iubesc si ea ma iubeste, dar vreau sa fie ca la inceput.

Răspuns Câştigător
| erika_9732 a răspuns:

Din pacate asta este perioada cand intervine monotonia, probabil ar trebui sa comunicati mai mult sa descoperiti lucruri noi, ca de nu... e grav o spun din propie experienta

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu mai poate fi totul ca acum trei ani fiindca nici iubirea nu este o stare de continuu extaz. Daca ar fi asa omul ar innebuni.

| M.J. a răspuns:

Esti sigur ca te mai iubeste? daca da, de ce se poarta asa cu tine? poate ca e plictisita, poate vrea ceva nou, nu stiu.surprinde-o cu ceva!