| JACKson a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de un an si am decis sa o facem, la ea fiind prima oara. Am bagat putin din penis si a inceut sa acuze niste dureri foarte puternice (ceva normal) apoi a decis sa o facem cand sunteam doar noi 2 in casa (Atunci fiind si parintii ei intr'o camera alaturata). Am bagat putin degetul a intrat, o durea. Apoi am inceput sa ma joc cu degetul aratator in vaginul ei, ea simtind placere foarte mare. Apoi dimineata o ustura si o durea vaginul.Mai este virgina? Sange nu a curs deloc

19 răspunsuri:
| carmin a răspuns:

Ca sa nu simta partenera durere trebuie sa o incalzesti/preludiu.Lubrifiant.Din moment ce i-a fost introdus ceva in vagin, nu mai este domnisoara.Are himenul elastic, daca nu a sangerat.Se dezvirgineaza cand o fi sa faca un copil.Bafta

| mocatofa a răspuns:

laughing) Frate! ce intrebare " laughing
Nu ai fost in stare sa-ti dezvirginezi prietena happy
Foarte amuzant.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai este virgina fiindca a avut contact sexual. Himenul ar putea sa fie integru sau rupt doar partial, dar asta nu conteaza.

| JACKson explică:

P. S : Nu e vorba ca nu am fost in stare, ea a zis sa o lasam pe alta data ca o doare rau si sa nu auda parintii ei in caz ca tipa...

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca te a pacalit. DAca aratatorul a intrat si i-a placut. a facut putin teatru. A ris de tine [vai ce o mai durea si a vrut sa fie si mama acasa]? mai baiatule nu te lasa pacalit ca s ar putea sa ti puna si un copil in aspinare sa spuna ca nu a intrat dar. a ramas gravida. hai fii matur si nu te lasa pacalit.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu mai e virgina!

| tyana a răspuns:

Vaginul nu este inchis ermetic, are o mica intredeschidere prin care se elimina anumite secretii si sangele mentrual.Degetul nefiind cat penisul in cazul tau(banuiesc) e posibil ca domnisoara sa mai simta ceva durere cand va avea loc actul sexual propriu-zis.Sa zicem ca acum s-a produs o dezvirginare partiala. Data viitoare grija mare la preludiu, la protectie si mai ales la parinti! Cum sa se poata fata relaxa daca parintii erau in camera alaturata?

| JACKson explică:

EUSIATIT tin sa te contrazic drasticwinking ...Nu a facut nici un teatru in clipa in care a intrat putin aratatorul era toata transpirata ii batea inima si lucruri de gen "stai putin ca ma doare rau" de virgina stiu sigur ca erawinking

| stresu a răspuns:

Chiar daca mai e virgina sau nu, e irelevant. Important e sa fii tandru cu ea data viitoare, sa fiti singuri si sa ii oferi un preludiu lung pentru a se relaxa. Ajut-o sa isi inceapa viata sexuala cu primul pas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ce va normal fie care dintre noi suntem sensibili alti se excita mai an cet alti repede alti le plac ore an siri alti le plac mai repede nu e de ras sti poti fi tare la sex dar la minte scurt sau la minte bun dar an comportament de nota 2 chiar mi-a placut anrebarea si e bine dupa cum suna esti un baiat cu simt si pasnic succes

| ● Ďعw a răspuns:

Pai are himenul elastic...ca nu cred ca ai dezvirginato cu un deget.totusi ca sa no doara trebuie sa aveti parte deun preludiu calomeah si dupa saincerci sai bagi penisul ujor f ujorwinkingca asa intre timp himenul se largeste(o stiu din propria experientawinking )

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o deflorare incompletă, numai controlul medical de specialitate poate da un verdict real.
Atenție la igiena mâinilor și a organelor genitale, riscul infectării este foarte mare.
Pa, pa.

| imiplacemov a răspuns:

Nu mai este virgina, chiar daca a curs sange. Urat asa. Cel mai frumos era sa incercati cu altceva nu cu degetulaughing

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Este foarte probabil ca tu, foarte excitat fiind, ai uitat, sau nu stiai ca la fete/femei, durata preludiului difera, in functie de mai multi factori! Important e ca ea sa simta ca tii la ea, si nu ca doar o folosesti, si sa discutati sincer! tot timpul, astfel putand sa stiti fiecare ce simte, si cand poti intra!
De asemenea, maaare atentie la igiena mainilor, si mai ales, la curatenia, scurtimea si aspectul impecabil al unghiilor! - scurte si foarte bine pilite, pentru a nu zgaria peretii vaginului!
Prezenta parintilor in casa precis a fost un mare stress pentru ea, care a impiedicat-o sa fie suficient de relaxata!
Dimineata o ustura daca nu te-ai spalat pe maini inainte de a incepe sa o mangai, e aproape sigur ca a putut face o infectie microbiana!
Sange nu este obligatoriu sa curga!
Cautati si cititi amandoi despre Petting, si aplicati, cu rabdare, atentie, maxima igiena si tandrete maxima + eventual un pahar de vin rosu inainte cu 20 de minute de penetrare, care o va ajuta sa se relaxeze si dezinhibe!
Nu neglijati nici ambientul! - curat, sigur, poate si cu lumanari parfumate, o muzica lenta in surdina, si poate si putin masaj reciproc, cu ulei parfumat de la un magazin de produse naturiste, nu e scump - 8-9 lei!
SuccessE!

| catthshshshs a răspuns:

Nu mai este virgina, chiar daca i-a curs sange sau nu.

| alonet a răspuns:

Virginitatea unei fete nu sta in amarata aia de pelitza rozalie ci in cea mentala, pentru mine o fata violata fie cu voia ei fie fara voia ei, e inca virgina! cu alte cuvinte o fata care a facut de toate cu partenerul ei si numai himenul ii e intreg nu mai e virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu prima data cand am incercat, nu mi-a curs sange deoarece a introdus foarte putin penisul (ma durea) dar a doua seara, mi-a curs.

| extream a răspuns:

Ce pot spune! Prietena ta e posibil sa numai fie virgina in moment ce ai introdus ceva in vaginul ei! Dar daca nu a curs sange cand ati *** atunci a mai avut si inainter contacturi sexuale cu alti baieti!

| yoo_6578 a răspuns:

M-am uitat la raspunsurile date si am gaist unul la care vreau sa ma lamuresc raspunsul de la anonim din data de (10 Mai 2010 15:15 )
a spus ca daca sa introdus ceva in vagin nu mai e virgina pai atunci daca cineva se masturbeaza (ma refer mai mult la fete)inseamna ca nu mai sunt virgine?!