| iAngel a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 3 luni, asta seara a fost la mine si a plecat acum, dimineata la ora 2, am 17 ani si ea are 16, ea este virgina ca mi-a spus, si a venit vorba si i-am spus ca si eu sunt virgin(chiar sunt si eu si ea, pentru ea eu sunt primul ei baiat din viata ei, iar pentru mine ea este a 3a relatie, dar este prima fata de care sunt indragostit, celelalte 2 relatii au fost de scurta durata, cam 4 zile ca nu le-am placut pe fete), credeti ca isi va schimba parerea despre mine? ca sunt virgin? e bine ca i-am spus sau nu?

6 răspunsuri:
| Orte95 a răspuns:

Sigur iti apreciaza sinceritatea!
Iubitiva mult si cu urmatoarea ocazie cand ramane la tine pana la 2 faceti si voi ceva happy
Likee big grin

| GrellSutcliff a răspuns:

In primul rand: nu am chef sa scriu. caci mi-ar luat 2 ani =]]] dar in principiu eu cred ca ei i`a placut faptul ca i`ai zis adevarul... fetele apreciaza mai mult baieti virgini decat curvele masculine =]]]]

| Marian13546123412434 a răspuns:

Este foarte bine ca iai spus! Esti inca minor.este normal.Si de ce sa-si schimbe parerea despre tine? Daca te iubesteste, sunt sigur ca veti avea o releatie de lunga durata.Pana.sti tu, o sa aveti o aventura si gata.happy

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-ti mai fa probleme,virgina este si ea,asa ca marturisirea ta este,cel mult,o confirmare a faptului ca inca o data sunteti la fel,egali,la acelasi nivel,identici,macar la capitolul asta!
Si,ce anume v-a adus impreuna daca nu faptul ca semanati,ca ganditi la fel,ca sunteti aproape identici?
Ei,acum,semanati si va potriviti si mai mult!
Fruntea sus,e frumos sa descoperiti impreuna orice doriti sa descoperiti,va veti lega si mai mult, va veti intelege mai bine unul pe celalalt, va veti iubi si mai mult!
Si sa fiti foarte fericiti!

| briosicabriosel a răspuns:

Sigur iti apreciaza
Si eu am apreciat la prietenul meu, si era destul de trecut de varsta ta tongue
Sigur va aprecia

| bella19 a răspuns:

Stai linistit.Sunt sigura ca apreciaza foarte mult sinceritatea ta.Si e foarte frumos cand doua persoane vad ca au ceva important in comun cum ar fi asta.