| Linnaaa a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 3 ani jumate iar vara asta am facut-o. El are 18, iar eu am 16. Problema este ca el acum vine in vacanta la mine ( eu stau in Italia) iar al mei il cunosc si il plac doar ca nu stiu de faptul ca noi am facut dragoste. Iar mama mi-a facut niste discursuri cum orice mama face ( dar nu din rautate) gen. aveti grija sa nu faceti prostii ca te mananc ecc. si sincer imi este cam frica sa nu afle.sad Imi puteti da cateva sfaturi. Am facut ce am simtit atunci, mai ales ca suntem de foarte mult timp impreuna si ne iubim dar nu as vrea sa afle ai mei acum.

Răspuns Câştigător
| PinkNightmare a răspuns:

Pai daca el si tu nu sva scapati sa spuneti ca ati facut-o, nu o sa afle.Ideea este ca daca vreti sa faceti dragoste asigurati-va ca parintii tai nu sunt acasa si sa nu lasa-ti nicio urma dupa(gen un ambalaj de prezervative uitat din greseala pe undeva). Banuiesc ca te simtiti vinovata pentru. discursul care ti l-a tinut mama ta, stai linistita aproape toate fac asa si incearca sa te consolezi cu faptul ca traim in sec 21(iti dai tu seama ca doar esti fata mare happy -in cazul in care te gandesti ca am vrut sa fac o aluzie sa stii ca de fapt nu am vrut )

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Vad ca ai primit sfaturi "bune". esti tu fata mare, dar minte n`ai deloc.sorry,dar sa-ti pierzi virginitatea de la 16 ani, nu`i lucru tocmai bun.nu te critic, dar gandeste`te la riscuri.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu au cum sa afle daca nu le ziceti voi doi asa ca nu te mai speria atathappy