| janynn a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. Pot spune ca sunt o fire mai romantica si`mi doresc f mult sa petrec mai mult timp lanaga el, insa el este o fire mai indiferenta...adica nu`mi spune niciodata ca simte ceva pentru mine, sau sa faca gesturi tandre...Insa daca se intampla vreodata sa ne certam si`i spun ca nu tine deloc la mine imi repeta mereu "daca nu tineam vreun pic la tine nu mai eram in momentul asta aici langa tine!". Iesim impreuna peste tot, nu ne ducem separat, insa eu mi-as dori ceva mai mult, adica sa`mi arate mai mult ce spune el decat atunci cand simte ca ma pierde.sad insa nu stiu cum sa procedez.sunt eu d vina?!sad cine ma poate ajuta cu un sfat? va rog.multumesc:*

1 răspuns:
| IloveME a răspuns:

Aceiashi situatzie ca mine sad
cunosc sentimentul! stiu cum te simti! incearca sa-l intelegi ca asa e el si stai linistita ca cu timpul iti vei da seama ca este o persoana minunata si ca orgoliul nu-l lasa sa faca gesturile alea de care u ai atata nevoie.
eu am 6 luni cu baiatul si pe zi ce trece ma uimeste tot mai mult.il vad il aud si ma gandesc doamne primesc asta din partea lui? nu-mi vine sa cred! doar ca acu oaia neagra sunt eu sad en fin...
ai rabdare cu el, este singurul lucru pe care il poti face!
succes!