| lavididi a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de 3 luni se comporta foarte frumos cu mine, imi face cadouri etc, eu simt ca ma iubeste dar prietenele mele spun ca ma inseala si sa nu am incredere in el! Sa le cred pe ele, sau pe el cand spune ca nu ii adevarat, ca lumea vrea sa ne desparta?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca vrei o relatie stabila, sa nu acuzi niciodata partenerul pe baza spuselor altora.Trebuie sa te convingi singura.

| Cristiann25 a răspuns:

Si inca o fata care asculta de "prietenele" ei care ii vor doar "BINELE"! Nu pot sa va inteleg de ce va luati dupa ce spun ele?!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Incearca sa aflii adevarul! Nu te mai lua dupa "prieteni" ca nu faci bine, si daca va desparitit, si nu e adevarat o sa-ti para, rau:*

| TheBlackEmo a răspuns:

Crede-l pe el ca alea sunt geloaseeeee