| AnemonaP a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de cateva zile.Nu ne-am sarutat pana acum.Si aseara mi-a spus ca azi ne vom saruta si nu se va mai abtine cand ma va vedea, dar azi nu ne-am intalnit, am numarul lui si el pe al meu dar nu ne-am sunat deloc pana acum, duminica seara l-am sunat si zicea ca nu iese ca ii ieste cam rau, si mi l-a dat pe fratele lui mai mic la telefon si nu a intrat pe mess.Doar pe mess vorbim, ce credeti? ce ar trebui sa fac? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Poate chiar asa a fost, sa ii fie rau.Probabil veti stabili zilele urmatoare intalnirea. Urmareste-i comportamentul in sensul ca sa observi daca e distant cu tine, il macina ceva, incearca sa iti ascunda ceva, ii este teama sa se vada cu tine(poatesi pentru. el este prima experienta).E foarte bine ca socializati pe mess.Acolo puteti spune si lucruri mai intime, pe care in realitate, fata in fata poatenu aveti curaj. Nu forta lucrurile, lasa-l pe el sa faca primul pas. Daca ii place de tine si vrea sa ii fii prietena va face primul pas, daca va fi indiferent si te va neglija poate ca nu esti ceea ce isi doreste el si prin acest comportament incearca sa se indeparteze de tine.Bafta!

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Suna-l si intreaba-l cum se mai simte

| anonima9876 a răspuns:

Ial direct in pat sa vezi ce o sa te mai placa atuncea laughinglaughing) bagi limba pe gat big grinbig grin:

| Kornelly a răspuns:

Poate mai ashteptzi putin...nu-i demonstra ca depinzi de el, doar estifata! poate a spus ca-i bolnav doar asa...peste vreo 2 zile il vei suna daca nu da nici un semn de viata