| AnemonaP a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de cateva zile.Nu ne-am sarutat pana acum.Si aseara mi-a spus ca azi ne vom saruta si nu se va mai abtine cand ma va vedea, dar azi nu ne-am intalnit, am numarul lui si el pe al meu dar nu ne-am sunat deloc pana acum, duminica seara l-am sunat si zicea ca nu iese ca ii ieste cam rau, si mi l-a dat pe fratele lui mai mic la telefon si nu a intrat pe mess.Doar pe mess vorbim, ce credeti? ce ar trebui sa fac? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Nu planuiti primul sarut. Doar intalneste-te cu el, unde vrei tu, si stai cu el in brate, dupa care uita-te in ochii lui, si saruta-l rapid.
Nu cred ca ar fi acceptat sa fie impreuna cu tine sau nu cred ca ti-ar fi sugerat sa fii impreuna cu el daca nu ar fi avut o atractie fizica macar pentru tine.
:*

3 răspunsuri:
| AnaMariaJustSmile a răspuns:

Pai ar trebui sa lamuresti cu el anumite llucruri. daca tot esti impreuna cu el.sa il intrebi de ce face anumite gesturi (ma refer la cele enumerate). daca te place. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 o bataie de joc 2 i frica sa te sarute asa vrea sa scape de frica asta de ce nu te duci la el ce astepti apocalipsa sa va gasiti in rai amandoi

| Lisa01 a răspuns:

Poi parerea mea e ca te evita.La faza cu frates o a fost extrem de aiurea...chiar daca nu vroia sa vorbeasca cu tine trebuia sa se scuze intr un mod frumos nu se face asa. Apoi nu poti planifica cand urmeaza un sarut...te saruti cu cineva pentru ca simti nu pentru ca planifici.Pe de alta parte e posibil ca respectivul sa nu fii avut nici o relatie pana acum si acum cand stie ca,, ti a promis,, un sarut incearca sa fuga de tine din cauza k e prea timid.Totusi eu zic sa iti vezi de treaba pentru ca daca chiar vrea cv serios te cauta el.