| AnemonaP a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de cateva zile.Nu ne-am sarutat pana acum.Si aseara mi-a spus ca azi ne vom saruta si nu se va mai abtine cand ma va vedea, dar azi nu ne-am intalnit, am numarul lui si el pe al meu dar nu ne-am sunat deloc pana acum, duminica seara l-am sunat si zicea ca nu iese ca ii ieste cam rau, si mi l-a dat pe fratele lui mai mic la telefon si nu a intrat pe mess.Doar pe mess vorbim, ce credeti? ce ar trebui sa fac? Funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

De ce mai sunteti impreuna daca nici macar nu va intalniti? Nu trebuie neaparat sa te saruti daca esti cu cineva. nu scrie nicaieri ca daca te-ai combinat cu cineva trebuie sarut obligatoriu. chestiile astea vin de la sine. Poate te evita, sau poate chiar ii este rau.Eu zic sa mai astepti cateva zile.si daca vezi ca te evita, cred ca ar trebui sa va despartiti. Bafta multa!:*:*

4 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa il suni, si sa ii spuneti sa va intalniti si sai l saruti, ca dupa va crede ca nu il placi.

| cristyblondu a răspuns:

Vorbeste cu el vezi ce are de gand cu tine.ca sa stii si u ce ai de facut.si daca te vrea te va cauta. daca nu te va vrea te va evita mereu.nu stiu parerea mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristyblondu):

Poate i frica la baiat de sarut

| pusEx a răspuns:

Pai intelege.l pe el si el pe tine ar trebui!big grin
plus conteaza sa nu fiti rusinosi!big grin.
bafta la relatie:*