| AnemonaP a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de ieri seara.Nu ne-am sarutat pana acum.Si aseara mi-a spus ca azi ne vom saruta si nu se va mai abtine cand ma va vedea, dar azi nu ne-am intalnit, am numarul lui si el pe al meudar nu ne-am sunat deloc pana acum si azi nu a intrat pe mess.Doar pe mess vorbim, ce credeti? ce ar trebui sa fac? Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| AlexIronIc a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ai incredere in tine si sa suni tu pentru ca daca nu te-a sarutat inca inseamna ca e timid si nu faci bine daca stai asa.
Deci fa tu primul pas. fundahappy