| AnemonaP a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de ieri seara.Nu ne-am sarutat pana acum.Si aseara mi-a spus ca azi ne vom saruta si nu se va mai abtine cand ma va vedea, dar azi nu ne-am intalnit, am numarul lui si el pe al meudar nu ne-am sunat deloc pana acum si azi nu a intrat pe mess.Doar pe mess vorbim, ce credeti? ce ar trebui sa fac? Funda+vot

P. s. Fara raspunsuri stupide

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu uita ca e duminica si duminica e zi de familie.Cine stie ce idee or fi avut parintii lui,poate sa fie plecat pe undeva.
Stai cuminte,nu-ti mai fa ganduri negre si asteapta.
Cel mai bine este sa astepti, nici nu pari nerabdatoare si nu te compromiti.
O sa apara si-o sa iti explice singur, nu alerga tu dupa el.
Ai rabdare!

| ignore a răspuns:

Asteapta. mai e timp.

| BRG a răspuns:

Să aștepți să te caute el.

| Acadeeeaa a răspuns:

Poate doarme.

| EvellineDub a răspuns:

Pai,poti sa ii trimiti un mesaj, sau sa astepti sa te caute el.
E mai bine daca astepti sa te caute el, sa vada ca nu esti toata ziua dupa fundul lui. Funda?:*